Gallon Milk $2.99 (prices vary by region)
Post Cereal 2/$5, get $1 RR (Fruity Pebbles and Honey Bunches of Oats shown)
use $1/1 Honey Bunches printable
use $1/1 Shredded Wheat or Grape Nuts from 6/17 SS
use $1/2 Cocoa Pebbles printable
use $.50/1 Pebbles from 6/10 RP
use $1/1 Shredded Wheat or Grape Nuts printable
Price after Q and RR = as low as $1 each WYB 2
Wonderful Pistachios 8 oz $2.99
use $1/1 Wonderful Pistachios printable
use $1/2 or $.50/1 from 6/24 SS
Price after Q = as low as $1.99 each
Pure Silk Shave Cream $1.29
use $.80/1 Pure Silk from 7/8 RP
Price after Q = $.49
Gillette Venus or Mach3 Razor $8.99, get $4 RR
Fiskars Scissors $.99
Good Fillers
Wexford Highlighers $.19 with in ad Q limit 6
Mini Memo or Composition Book $.20 with in ad Q limit 5
15 pk cap erasers or 2 pk pink erasers $.29 with in ad Q limit 3
Sharpie Marker $.39
Tab Dividers $.39
10 pk sheet protectors $.39
sticky note flags $.39
2 pocket portfolio $.39
Arizona Tea or Drink 20-23 oz $.59 each or 2/$1
Mars Candy Singles $.59
<p>Subscribe to RSS headline updates from: <a href=”http://feeds.feedburner.com/AThriftyPennySavingYouTimeAndMoney”></a><br/>Powered by FeedBurner</p>
